Junior Geodet

UAVONIC s. r. o.

Miesto práce
Kubínska 31, Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v oblasti fotogrammetrie a geodézie
Činnosti pri zbere a spracovaní 3D/2D geodat s využitím dronov
Kvantitatívne i kvalitatívne analýzy, výpočty a interpretácie

Možnosť stať sa súčasťou rýchlo rastúcej spoločnosti a dynamického pracovného kolektívu
Výška základného platu závisí na pracovných skúsenostiach a schopnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Geodézia alebo Geoinformatika alebo Fotogrametria

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o moderné technológie (drony, senzorika, software)
Skúsenosti s fotogrammetrickým spracovaním dat výhodou
Znalosť Photoscan, Pix4D, ArcGIS, GlobalMapper výhodou

Spoločnosť UAVONIC, ktorá je na slovenskom trhu lídrom v poskytovaní industriálnych služieb založených na technológii UAV (Unmanned Aerial Vehicles), bola založená v roku 2014.

Spoločnosť je dobre etablovaná na lokálnom trhu s množstvom veľkých, ale aj malých klientov v oblasti energetiky, stavebníctva, real estate developmentu, ťažkého priemyslu, automotive, mediálneho a zábavného priemyslu.

UAVONIC zamestnáva expertov z oblasti vývoja, skúsených pilotov, geodetov, odborníkov na senzory a špecialistov analýzy dát, čím vytvára unikátnu kombináciu personálu a technického vybavenia. Vďaka týmto zdrojom a skúsenostiam sme spolu s pobočkami v Českej republike a vo Veľkej Británii vytvorili komplexné portfólio UAV služieb pre priemysel v strednej a západnej Európe. Malé i veľké výzvy firiem vieme v súčasnosti riešiť rýchlo a efektívne pomocou individuálnych riešení na mieru.
ID: 3510968  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900