Order picker

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Tilburg, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21.2.2021
Mzdové podmienky (brutto)
10,51 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

XPO Logistics hľadá talentovaných odborníkov do svojich tímov. V súčasnosti otvára pozície order picker v jednom z distribučných centier spoločnosti.

Vaše hlavné povinnosti v sklade budú :

Práca s ručným skenerom a so skladovými aplikáciami, aby sa správne spravoval inventár, aby sa skontrolovalo, čo sa naloží a vyloží z nákladných vozidiel, ako aj na overenie kde sa majú výrobky v sklade vyberať pre zákazníkov;
Vyžaduje sa triedenie, vychystávanie, balenie a označovanie obalov určených na prepravu v kamiónoch. Niektoré balíky môžu byť ťažké;
Prípadné významné chyby nahláste vedúcemu zmeny;
Udržujte pracovný priestor čistý.
Iné potrebné úlohy, pretože pracovníci môžu byť požiadaní, aby sa presunuli aj do iných oddelení.
Sklad pracuje 7 dní v týždni v 3 smenách. V prípade potreby treba pracovať nadčas.

Všetci pracovníci v skladoch musia nosiť žlté bezpečnostné vesty.

Vodičský preukaz je nutnosťou , pretože pracovníci sú niekedy požiadaní, aby pracovali na iných miestach a pešia vzdialenosť nemusí byť možná.

Poznámka: Počas hlavnej sezóny (letné) je možné že ubytovanie bude ďaleko od pracoviska (20 - 70 km). Prepravu všetkých zamestnancov zabezpečuje agentúra.

Dlhodobá pracovná ponuka!

Informácie o výberovom konaní

Pre urýchlenie procesu Vás prosíme:
1. zaregistrovať sa na našom portáli: robin.jobs/sk/,
2. vyplniť všetky potrebné údaje a automaticky Vám náš systém vygeneruje viaceré pracovné ponuky na výber vrátane tejto
3. akceptujte jednu z nich a my Vás budeme telefonicky kontaktovať v priebehu 24 hodín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-„VOG (dokument výpis z registra trestov) je nevyhnutnosťou.“
-Pripravený na prácu v logistickom sklade;
-Motivovaný pracovať a učiť sa;
-Ochotný pracovať v smenách, najmä v noci;
-Dobré komunikačné schopnosti;
-Základné počítačové zručnosti;
-Dostupnosť na dlhodobý pobyt v Holandsku.

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4025667  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10,51 EUR/hod.