Skladník

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Best, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Februar 2021
Mzdové podmienky (brutto)
10,66 - 11,42 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš holandský partner, továreň, ktorá vyrába slnečné tienidlá a markízy hľadá skladníkov pre svoje logistické oddelenie.

Vašou úlohou na logistickom oddelení bude:

-Zbierať objednávky na základe zoznamov a pripravovať výrobky na prepravu;
-Nakladanie a vykladanie výrobkov;
-Kontrola kvality produktu a správa pre nadriadeného;
-Udržiavať čistý pracovný priestor;
-Ostatné potrebné úlohy v sklade.
-Spoločnosť má k dispozíci jedáleň alebo aj kuchyňu na prípravu vlastného jedla, ako aj na odpočinok pre zamestnancov.

Sklad je otvorený od 8:00 do 17:00 hod., S prestávkou 10 minút (ráno a popoludní). Sklad má dobré pracovné podmienky - budova má normálnu teplotu a každý zamestnanec je zaučený na prácu. Pracovníkom sa poskytuje bezpečnostný odev a obuv, ako aj chrániče sluchu alebo okuliare (ak je to potrebné).

Ubytovanie sa nachádza v mestách Best, Den Bosch, Eindhoven alebo Uden v okolí skladov, takže vodičský preukaz je výhodou ak je vaše ubytovanie vzdialené viac ako 10 km.

Dlhodobá pracovná ponuka. Garantovaná týždenná práca 37,5 hodín.

Informácie o výberovom konaní

Pre urýchlenie procesu Vás prosíme:
1. zaregistrovať sa na našom portáli: www.qbis.sk
2. vyplniť všetky potrebné údaje a automaticky Vám náš systém vygeneruje pracovné ponuky na výber
3. ak nejakú ponuku akceptujete, následne Vás budeme telefonicky kontaktovať pre bližšie informácie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.2.2021 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Na túto pozíciu je potrebné mať životopis v angličtine;
-Skúsenosti s prácou v sklade (minimálne 2 mesiace na podobnej pozíci);
-Základné technické zručnosti
-Fyzicky zdatný, pripravený robiť rôzne pracovné úlohy;
-Ochota pracovať ako člen tímu ale schopnosť aj samostatne pracovať;
-Dobré komunikačné schopnosti v angličtine sú povinné;
-Vodičský preukaz - skupina B;
-K dispozícii na prácu v Holandsku najmenej 6 mesiacov.

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Qbis s.r.o.
Mlynská 22
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Júlia Szucsová
Tel.: +421918279661
E-mail: poslať životopis
ID: 4017304  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10,66 EUR/hod.