Skladník

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Oostrum, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11,09 EUR/hod.Možnosť príplatkov za nadčasy, smeny, nočné a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Flextronics Logistics BV je poskytovateľ logistických služieb írskeho pôvodu so zameraním na ICT a momentálne hľadá nových pracovníkov do svojho skladu. Spoločnosť Flextronics operuje vo viac ako 30 krajinách na štyroch kontinentoch. Sklad pracuje pre zákazníkov ako napríklad: Lenovo Spear Parts, MC, Cisco, Logitech, Verifon.

Počas pandémie koronavírusu budú všetci noví zamestnanci musieť po príchode do Holandska ostať 10 dní v karanténe. Agentúra zabezpečí bezplatné ubytovanie na tento účel.

Vašou hlavnou úlohou bude:

-Vyberať, triediť, označovať a baliť objednávky
-Na vyberanie objednávok budete používať skener
-Kontrola kvality a hlásenie akýchkoľvek nedostatkov nadriadeným pracovníkom
-Ďalšie logistické úlohy
Pracovný čas je medzi 6:00 a 18:00. Budete musieť byť flexibilný čo sa týka pracovného času a nadčasov ak to bude potrebné.

Poznámka: Ak sa vaše ubytovanie nachádza do vzdialenosti 10 km, do práce budete dochádzať bicyklom. Ak je to vo vzdialenosti 15-20 km, bude vám poskytnutý elektrobicykel (je to jednoduchšie a rýchlejšie). Počas hlavnej sezóny (letné) je možné že ubytovanie bude ďaleko od pracoviska (20 - 70 km). Prepravu všetkých zamestnancov zabezpečuje agentúra.

Ide o dlhodobú ponuku.

Informácie o výberovom konaní

Pre urýchlenie procesu Vás prosíme:
1. zaregistrovať sa na našom portáli: www.qbis.sk,
2. vyplniť všetky potrebné údaje a automaticky Vám náš systém vygeneruje pracovné ponuky na výber vrátane tejto
3. ak nejakú ponuku akceptujete, budeme Vás telefonicky kontaktovať v priebehu 24 hodín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-podobné skúsenosti v logistike budú výhodou;
-byť pripravený robiť rôzne logistické úlohy;
-byť flexibilný čo sa týka odpracovaných hodín;
-tímový duch a motivácia pracovať samostatne;
-„VOG (dokument výpis z registra trestov) je nevyhnutnosťou.“;
-vodičský preukaz bude výhodou;
-RT a HFT certifikáty budú výhodou;
-dobré komunikačné schopnosti;
-základné počítačové zručnosti;
-motivácia pracovať a učiť sa;
-ochota ostať v Holandsku na dlhší čas.

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Robin jobs (predtým Qbis s.r.o)
Mlynská 22
040 01 Košice
ID: 3997765  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 11,09 EUR/hod.