Technik pre BOZP, PO a životného prostredia

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečuje zavedenie a správnu aplikáciu pravidiel BOZP, OPP a životného prostredia v súlade s platnou legislatívou v spolupráci s certifikovanými externými spoločnosťami v oblasti BOZP,PO a životného prostredia
  • Identifikuje možné riziká pri pracovnom procese v oblasti BOZP, OPP a životného prostredia a stanovuje opatrenia na ich odstránenie
  • Spoluzodpovedá za zavedenie a udržiavanie systému ISO 14001 a ISO 45001
  • Identifikuje riziká práce
  • Vykonáva audit pracovísk a audity zamerané na odhalenie možných rizík
  • Vytvára pravidlá používania ochranných pracovných prostriedkov a jednotného pracovného oblečenia a vykonáva kontrolu ich dodržiavania
  • Plánovanie lekárskych prehliadok, riešenie nespôsobilosti zamestnancov v spolupráci s výrobou
  • Autorizovaný bezpečnostný technik
  • Technik požiarnej ochrany
  • Pracovná ergonómia

  • pružný pracovný čas
  • 4 extra dni voľna (tzv. sick-days)
  • Home office (10 dní/mesačne)
  • dochádzkový bonus
  • vernostný bonus
  • MultiSport karta
  • Edenred karta (400 €/ročne)
  • možnosť kariérneho rastu v nadnárodnej spoločnosti
  • odborné školenia

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš profesný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s predmetom správy: Technik pre BOZP, PO a životného prostredia.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP, Environment, Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

• bezpečnostný technik v automotive sektore výhodou

Počet rokov praxe

3

  • Znalosť legislatívy v oblasti BOZP, PO a environmentálneho manažérstva
  • Znalosť a prax v uplatňovaní ISO 14001 a ISO 45001
  • Osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany
  • Prax v odbore min. 3 roky

Spoločnosť Minebea AccessSolutions je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Tremková
E-mail: poslať životopis
ID: 3337727  Dátum zverejnenia: 13.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac