Operátor výroby

U-Shin Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3.5315,- EUR/hod brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

# montáž zámkov, kľúčov a kľučiek pre automobily,
# práca v stoji na jednoúčelových strojoch, príp. ručná montáž,
# vizuálna kotnrola kvality komponentov a odvedenej práce,
# dodržiavanie požiadaviek týkajúcich sa kvality a množstva vyrobených komponentov,
# práca v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke.

# ponúkame pozíciu na plný pracovný úväzok,
# hľadáme kandidátov na dlhodobú spoluprácu.
# variabilná zložka mzdy (max 90,00 EUR/mesiac)
# 150,- EUR polročný bonus,
# bonus technika kvality (100 EUR/mesiac)
# bonus technika lakovania (150 EUR/mesiac)
# mzda za prácu nadčas (25%, resp. 35% priemerného zárobku)
# mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu (0,83 EUR/hod.)
# mzda a náhrada mzdy za sviatok (100% priemerného zárobku)
# mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce (0,97 EUR/hod.)
# teamleader bonus výrobnej linky (100 EUR/mesiac)
# tímové motivačné odmeny (20 EUR/mesiac/osoba)
# bonus za prácu v „štvorzmennom režime“ (18 EUR/mesiac)
# vernostný bonus (150,00 EUR – 300,00 EUR – 500,00 EUR)
# bonus za odporúčanie zamestnanca 100 EUR
# bonus za farbocit (20 EUR/mesiac)
# bonus kontrolóra lakovaných kusov na lakovni (100 EUR/mesiac)
# mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu (0,69 EUR/hod.) a v nedeľu (1,38 EUR/hod.)
# mzdové zvýhodnenie za prepravu do spoločnosti ( 25,00 EUR – 50,00 EUR/mesiac)

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám prosím Váš profesný životopis, vrátane Vašich kontaktov e-mailom, prípadne poštou. Do predmetu e-mailu prosím uveďte názov obsadzovanej pozície: Operátor výroby.

Kontaktovaní budú iba kandidáti spĺňajúci kritéria danej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.8.2018 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

# zdravotná spôsobilosť a ochota pracovať v 3- alebo 4-zmennej prevádzke,
# jemná manuálna ručnosť, vysoké pracovné tempo, dôslednosť.

Spoločnosť U-Shin je japonská spoločnosť zameraná na vývoj,
výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 1.600 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

K letisku, Budova 1329
04017 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľudmila Mačingová
Tel.: +421556133165
E-mail: poslať životopis
ID: 3237177   Dátum zverejnenia: 19.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3.5315,- EUR/hod brutto + príplatky