Senior Recruiter

U-Shin Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

# zabezpečuje a realizuje nábor MOI pozícií (administratíva, technické pozície na odd. kvality, výrobného procesu, údržby, pozície stredného a TOP manažmentu),
# priamo oslovuje potenciálnych uchádzačov a zastrešuje celý proces výberových konaní,
# inzeruje obsadzované pracovné miesta, komunikuje s ÚPSVaR, školami, univerzitami a personálnymi agentúrami,
# zúčastňuje sa veľtrhov práce,
# zodpovedá za všetky podklady a úkony potrebné pre nástup nových pracovníkov,
# participuje na dennom a mesačnom reportingu podľa požiadaviek a pokynov nadriadeného,
# ad hoc aktivity.

# jazykové kurzy hradené spoločnosťou (FrJ, AJ,NJ),
# kariérny rast v nadnárodnej spoločnosti,
# odborné školenia.

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš profesný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s predmetom správy: Senior Recruiter
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

# NUTNÁ aspoň 3-ročná skúsenosť na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti,
# podmienkou je prax v recruitmente technických pozícií (kvalita, proces, údržba a pod.) a znalosť regiónu a pracovného trhu,
# aktívna znalosť anglického jazyka - podmienkou - denná komunikácia,
# výborné komunikačné a prezentačné zručnosti.

Spoločnosť U-Shin je japonská spoločnosť zameraná na vývoj,
výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 1.800 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

U-Shin Slovakia, s.r.o.
K letisku, Budova 1329
040 17 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Greifova
E-mail: poslať životopis
ID: 3207047   Dátum zverejnenia: 5.10.2017