Inžinier kvality

U-Shin Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zúčastňuje sa zavádzania modifikovaných, reps. nových výrobkov alebo zariadení do výroby,
• zodpovedá za správnosť a aktuálnosť kontrolných inštrukcií na linke v zhode so špecifickými požiadavkami zákazníkov.
• kontroluje dodržiavanie stanovených zásad riadenia nezhodného produktu (označovanie, evidencia, uskladnenie, vysortovanie, atď.),
• eviduje, analyzuje a vyhodnocuje kvalitu na linke a pripravuje správy,
• zodpovedá za vypracovanie a aktuálnosť PPAP a APQP a dokumentácie týkajúce sa pridelenej výrobnej časti,
• predkladá zlepšovacie návrhy,
• zastavuje výrobu, resp. expedíciu k zákazníkovi v prípade zistenia rizika spojeného s kvalitou výrobkov.

• jazykové kurzy (AJ, FrJ),
• zahraničné tréningy,
• kariéra v nadnárodnej spoločnosti,
• zahraničné služobné cesty.

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pozíciu, pošlite nám Váš životopis e-mailom v slovenskom a anglickom jazyku s názvom pozície v predmete Vašej správy. Oslovení budú len uchádzači, ktorí splnia kritériá výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.1.2018 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

kvalita vo výrobnom závode
2

• znalosti a skúsenosti s nástrojmi kvality,
• min. 2 ročná prax vo výrobnom závode (automotive, elektrotechnika),
• podmienkou je dobrý farbocit,
• praktická znalosť techník kvality (PPAP, APQP, FMEA, ISO TS),
• dobré komunikačné schopnosti.

Spoločnosť U-Shin je japonská spoločnosť zameraná na vývoj,
výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 1.800 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

U-Shin Slovakia, s.r.o.
K letisku, Budova 1329
040 17 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Greifova
E-mail: poslať životopis
ID: 3206989   Dátum zverejnenia: 11.12.2017