Skladník

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650-700,- EUR/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

# zodpovedá za zaistenie všetkých funkcií spojených s materialovym tokom,
# príjem, manipulácia s komponentami, finálnymi produktami, vratnými obalmi za účelom zásobovania vyroby (bez ohrozenia zastavenia výrobnej linky) a príprava exportov,
# obsluha VZV, scanovacích zariadení, PC, práca v interných systémoch a SAP,
# práca v trojzmennej prevádzke v 8 hodinových zmenách.

# ponúkame pozíciu na plný pracovný úväzok,
# nástupný mesačný plat 520,- EUR (hodinová sadzba 3,20,- EUR ),
# variabilná zložka 90,- EUR/mes. vyplácaná aj v skúšobnej dobe,
# bonus za dopravu 25 - 50,- EUR/mes.,
# 150,- EUR polročný bonus,
# príplatky 20,- EUR/mes. (závisia od konkrétneho zaradenia),
# hľadáme kandidátov na dlhodobú spoluprácu.

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám prosím Váš profesný životopis, vrátane Vašich kontaktov e-mailom, prípadne poštou. Do predmetu emailu prosím uveďte názov obsadzovanej pozície: Skladník

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

# zdravotná spôsobilosť a ochota pracovať v 3-zmennej alebo 4-zmennej prevádzke,
# platný preukaz na obsluhu VZV,
# vysoké pracovné tempo, dôslednosť.

Spoločnosť Minebea AccessSolutions je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Borhy
E-mail: poslať životopis
ID: 3203334  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650-700,- EUR/mesačne