Projektový CAD inžinier/R&D Project Team Member

U-Shin Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná úloha :
•Zabezpečuje technickú špecifikáciu produktov a ich komponentov, ktoré vstupujú do výroby (P1 projekty a P0 zmeny)
•Riadi R&D aktivity súvisiace s vývojom nových a modifikovaných produktov

Hlavné aktivity:
• Zhromažďuje a analyzuje požiadavky zákazníkov s ohľadom na interné možnosti a externé obmedzenia,týkajúce sa definície výrobku
• Pripravuje a aktualizuje technické špecifikácie súborov (výkresy,normy, technické kusovníky) po konzultácii s výrobou
• Overuje dizajn reálneho produktu s navrhnutým dizajnom
• Vedie produkt FMEA a koordinuje nápravné opatrenia
• Vykonáva hodnotenie designu a projektovým tímom a R&D dizajnérom, potvrdzuje návrh R&D managerovi produktovej línie pre konečné schválenie
• Vykonáva validačný plán nového designu, objednávky prototypov, objednávky testov, analyzuje výsledky, koordinuje nápravné opatrenia, kým výrobok nespĺňa požiadavky validačného plánu
• Ukladám B.O.M. (kusovník) do R&D databázy (PLM) podľa platných postupov pred Full Day Production Run (FDPR)
• Overuje design s oľadom na náklady, iniciuje technickú produktivitu s cieľom maximalizovať ziskovosť
• Vykonáva štandardizáciu, návrhy pre úpravu a spravuje technické problémy týkajúce sa úpravy výrobku

• Navrhuje, zavádza a postupuje podľa R&D harmonogramu úloh súvisiach s projektom
• Koordinuje úlohy R&D harmonogramu úloh súvisiacich s projektom
• Koordinuje úlohy R&D a spolupracuje s projektovým tímom
• Je zodpovedný za všetky nápravné opatrenia týkajúce sa definície výrobku až do konca fázy 4 (6 mesiacov po zahájení výroby)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 200 €. Navýšenie na základe skúseností

• kariérny rast v nadnárodnej spoločnosti,
• odborné školenia,
• pružný pracovný čas,
• polročný bonus
• vernostný bonus.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• 2 roky praxe na obdobnej pozícii
• CAD 2D/3D CATIA V5
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• nástroje dizajnu (FMEA / Pareto / Failure tree / tolerancna analýza/ funkčná analýza)
• znalosti z automobilového priemyslu
• znalosť zákazníckeho portálu podľa požiadaviek zákazníka

Spoločnosť U-Shin je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 1.300 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

K letisku, Budova 1329
040 17 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Františka Semanová
E-mail: poslať životopis
ID: 1416035   Dátum zverejnenia: 22.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 200 €. Navýšenie na základe skúseností