Junior Vývojár ERP systémov - modul Hyperion Financial planning and forecasting (HFF)

U. S. Steel Košice, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacMinimálny plat 1.300 €, v závislosti od relevantných skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupracuje pri tvorbe a prevádzkovaní systému HFF
- Vykonáva vývoj a analýzu systému na základe projektov a úloh
- Zúčastňuje sa na vykonávaní procesu zlepšovania

- Motivujúce finančné ohodnotenie a balík sociálnych výhod
- Možnosť profesionálneho rastu
- Pohyblivá pracovná doba
- Práca v medzinárodnej spoločnosti

Pre viac informácii navštívte našu stránku: http://www.usske.sk/sk/spolupraca/kariera/aktualne-pozicie/171

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru s IT zameraním resp. prax v IT oblasti
- Prax v programovaní minimálne 2 roky
- Znalosť SQL a PL/SQL, práca s relačnými DB
- Skúsenosť s prostredím Oracle DB výhodou
- Znalosť multi dimenzionálnych DB a BI nástrojov výhodou (Hyperion, Essbase)
- Skúsenosť v oblasti finančného plánovania výhodou
- Analytické zručnosti, relačné modelovanie
- Znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- Vysoké pracovné nasadenie a zodpovednosť v práci, samostatnosť
- Komunikačné zručnosti a zručnosti práce v tíme
- Aktívny prístup k zvereným úlohám, flexibilita
- Záujem rýchlo sa učiť nové technológie

U. S. Steel Košice (USSK) is the largest producer of flat rolled steel products in Central Europe. In response to market demands, it supplies a wide product mix: hot and cold rolled coils, plates and strips, hot-dip galvanized sheets, coated and packaging sheets as well as electro-technical sheets. The company also produces spiral welded pipes and radiators from own materials.
U. S. Steel Košice is the largest East Slovakian company and one of the largest companies in Slovakia as a whole. It employs nearly 16 thousand people, and it counts hundreds of domestic as well as foreign trading partners. The company significantly contributes to GDP growth and has a major impact on the Slovak economy and on Slovak society life standard overall. It is the leader in introduction of business ethics, it actively contributes to the regional development and supports activities in health care, education, culture, and sport.

Adresa spoločnosti

U. S. Steel Košice, s.r.o., odbor Nábor a výber
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice

Kontakt

ID: 3892071  Dátum zverejnenia: 13.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac