Zdravotná sestra / asistent / zubný asistent

U.S. Center zubná klinika s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 7722/11a, 911 01 Trenčín
Termín nástupu
01.04.2020
580 - 900 EUR/mesiacstravné lístky, variabilná zložka - odmena za každý odpracovaný deň , výkonostné odmeny po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia pri kresle a práca s pacientom
- asistencia pri stomatologických výkonoch
- príprava, údržba a čistenie nástrojov a inštumentária, dezinfekcia a sterilizácia
- príprava materiálov potrebných pri konzervačnom, chirurgickom a protetickom ošetrení
- správa zdravotných záznamov pacientov, administratíva
- klinika otvorená od 7:00 - 19:00, práca delená na zmeny

Plat zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu. práca v jednej z najväčších kliník v Trenčín
- práca v atraktívnom prostredí a nových moderných priestoroch
- príjemný kolektív
- zázemie stabilnej spoločnosti a dlhodobá perspektíva

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis a vyplnený Súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. My sa Vám ozveme a dohodneme si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný asistent, sestra , diplomovaná sestra alebo ošetrovateľstvo, zdravotnícky asistent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci
- schopnosť pohotovo riešiť situácie v ordinácii a počas zákrokov
- predchádzajúce skúsenosti v zdravotníctve vítané
- príjemné a priateľské vystupovanie
- znalosť anglického jazyka výhodou

Najväčšia zubná klinika v Trenčíne, ktorá ponúka široké spektrum služieb pre kompletné ošetrenie dentálnych potrieb.
ID: 3887864  Dátum zverejnenia: 8.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac