Fakturant/ka

TZMO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem objednávok a tovaru, vystavovanie dodacích listov a odberateľských faktúr
• komunikácia s odberateľmi, riešenie reklamácií
• logistika, komunikácia s prepravnými spoločnosťami
• evidencia predaja, vypracovávanie hlásení a štatistík
• sledovanie platobnej disciplíny odberateľov
• plánovanie nákupu tovaru

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700,- € + 20% prémie

- kvalitné portfólio produktov
- zamestnanecké benefity - príspevok na DDS, darčekové poukážky
- práca v medzinárodnej spoločnosti so stabilným postavením na celosvetovom trhu

Životopis v slovenskom jazyku zaslať e-mailom na adresu [email protected] .
Po skončení výberového konania budú vhodní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- nemecký jazyk je podmienkou
- prax v oblasti fakturácie a skladového hospodárstva
- práca s PC v MS Office (Excel, Word) na úrovni pokročilý

Medzinárodná spoločnosť s popredným postavením na celosvetovom trhu v oblasti výroby zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov.
Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Diaľničná cesta 29
903 01 Senec
ID: 3666840   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700,- € + 20% prémie