Pracovník spracovania objednávok, fakturácie a servisu zákazníkom

TZMO Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda 1000,- € /v závislosti od skúseností/ , plus mesačná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem objednávok a tovaru, vystavovanie dodacích listov a odberateľských faktúr
• komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií
• evidencia predaja, vypracovávanie hlásení a štatistík
• plánovanie nákupu tovaru

- kvalitné portfólio produktov
- zamestnanecké benefity - príspevok na DDS, darčekové poukážky
- práca v medzinárodnej spoločnosti so stabilným postavením na celosvetovom trhu

Životopis v slovenskom jazyku zaslať e-mailom na adresu [email protected] .
Po skončení výberového konania budú vhodní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- prax v oblasti fakturácie a skladového hospodárstva
- práca s PC v MS Office (Excel, Word) na úrovni pokročilý
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- tímová práca
- komunikatívnosť

Medzinárodná spoločnosť s popredným postavením na celosvetovom trhu v oblasti výroby zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov.
Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3666840  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac