Zásobovač-Skladník

TZB-Market, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
830 EUR/mesiac13.plat, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dovoz a rozvoz tovaru,príjem a výdaj tovaru, vypisovanie dodacích listov, obsulha zákazníkov

trinásty plat,služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielať životopisy na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax vo vedení dodávkového vozidla výhodou
Prax v oblasti TZB výhodou

Sme spoločnosť zameraná na predaj a distribúciu sortimentu v oblasti vody, kúrenia a plynu. Patríme k najlepším firmám zaoberajúcim sa predajom a distribúciou technického zariadenia budov na Slovensku, ale i v zahraničí. Medzi konkurentmi sme sa vyšvihli na špičku počas 20 rokov podnikania v tejto oblasti. Za tento čas sme získali skúsenosti i zručnosti potrebné k uspokojeniu požiadaviek klientov a dobrú povesť od našich spokojných zákazníkov. Naša spoločnosť predstavuje spoľahlivosť, kvalitu a dlhú životnosť technických zariadení budov. Spolupracujeme s uznávanými slovenskými aj zahraničnými firmami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3398562  Dátum zverejnenia: 18.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac