Poradca Raiffeisen banky pre Spišskú Novú Ves

TZ FINANCIAL s.r.o.

Miesto práce
Letná 29, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.08.2019
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 700 € brutto pri plnom úväzku. Váš plat sa bude skladať z dvoch zložiek: fixná a veľmi zaujímavá variabilná, závislá od plnenia mesačného obchodného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké výzvy vás u nás čakajú?
• Predstavovať bankové produkty klientom
• Poskytovať poradenstvo a pomáhať klientom využívať ich bankové produkty efektívnejšie
• Aktívne vyhľadávať nových klientov a oslovovať potenciálnych klientov
• Budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi, rozširovať portfólio ich služieb
• Príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom zvyšovať spokojnosť našich klientov

V Raiffeisen banke vás taktiež čaká: príjemné pracovné prostredie a milý tím spolupracovníkov, možnosť sebarealizácie a osobného rastu, kvalitný systém vzdelávania a školení motivujúce finančné ohodnotenie, zamestnanecké výhody ( príspevok do 3. piliera )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Aký je ideálny kandidát?
· Príjemné vystupovanie
· Proklientská orientácia
· Veľmi dobré komunikačné schopnosti
· Ochota učiť sa
· Predajné a obchodné zručnosti
· Pozitívne myslenie

Sme svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a vedúcou spoločnosťou, ktorá každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby a túžby našich zákazníkov. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy SR. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2592995  Dátum zverejnenia: 19.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 700 € brutto pri plnom úväzku. Váš plat sa bude skladať z dvoch zložiek: fixná a veľmi zaujímavá variabilná, závislá od plnenia mesačného obchodného plánu