IT špecialista

Tytex Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
apríl - máj 2024
Od 1 500 EUR/mesiacfinálna mzda bude predmetom dohody a bude závisieť od individuálnych skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme všestranného špecialistu v oblasti IT pre podporu a inštaláciu HW a SW pre používateľov na Slovensku a v zahraničí (DK, DE, UK, USA), ktorého náplňou práce bude:

  • podpora a inštalácia HW a SW pre používateľov na Slovensku a v zahraničí (DK, DE, UK, USA) PC, NTB, mobily, monitory a tlačiarne, OS a aplikácie,
  • správa Windows serverov (Hyper-V, Active Directory),
  • správa a podpora Microsoft 365 - AAD, Intune, Sharepoint,
  • setup, inštalácia a správa sieťovej infraštruktúry (switche, Wi-Fi, firewally, kamery) a ďalšie
  • fyzická inštalácia a príprava pracovných miest zamestnancov v kanceláriách a výrobných priestoroch a potrebných pripojení.
  • identifikácia SW, HW a sieťových problémov a ich riešenie,
  • podpora a riešenie problémov s produkčnými SW a HW systémami výroby, účtovníctva a personalistiky (aktualizácie, backup, riešenie problémov cez ext. support, MS SQL), videokonferenčné systémy, ručné skenery, ERP systém na báze AS400, systém prípravy a tlače etikiet a špecializovaných tlačových zariadení.
  • správa evidencie HW a SW, správa používateľov v AD, AAD, správa používateľov v dochádzkovom systéme a ERP, správa mailových účtov (Exchange),
  • riešenie bezpečnostných incidentov, siete,  urgentných stavov a poskytovanie podpory a konzultácie zamestnancom,
  • spolupráca na projektoch a pridelených úlohách

* práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
* flexibilná pracovná doba
* príspevok na DDS
* ročná odmena
* finančný príspevok na stravovanie alebo stravovacia karta

Prosíme zaslať životopis v SJ a AJ. Záujemcov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám vyplývajúcich už zo životopisu, budeme volať na osobný pohovor telefonicky. Ostatným, ktorí nevyhovujú, zašleme e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • schopnosť rýchlej identifikácie IT problémov a ich riešenie
  • manuálne technické zručnosti (drobné opravy)
  • efektívne komunikačné schopnosti aj v anglickom jazyku
  • proaktívne myslenie a dôslednosť
  • znalosť Microsoft 365 výhodou
  • znalosť klientskych a serverových OS Microsoft
  • znalosť sieťových technológií (CISCO, HP, Fortinet)
  • ochota cestovať
  • tímová spolupráca

Materskou spoločnosťou je spoločnosť Tytex A/S sídliaca v Dánsku, obchodné divízie sú v Nemecku (TYTEX GmbH) a USA (TYTEX Inc.), výrobný závod je na Slovensku (TYTEX Slovakia s.r.o.).

Spoločnosť Tytex Slovakia s.r.o. v Humennom a vo Svidníku zamestnáva v priemere 565 zamestnancov a zameriava sa na výrobu zdravotníckych textílií. Pri produkcii našich výrobkov sa využívajú kruhové pletacie technológie Santoni, Matec a ploché osnovné pletenie Raschel a celý rad automatických a ručných šijacích strojov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795207  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac