Inžinier kvality a zlepšovania

Tytex Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
jún 2023
Od 1 100 EUR/mesiacplus variabilná zložka. Plat závisí od skúseností kandidáta a je výsledkom osobného pohovoru a vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Identifikácia a praktické zavádzanie procesných
zlepšení s cieľom neustáleho zlepšovania ukazovateľov
kvality a nákladov
* Vykonávanie procesných auditov
* Koordinácia PDCA aktivít na základe interných,
dodávateľských a zákazníckych nezhôd a reklamácií
* Riešenie a koordinácia dodávateľských reklamácií
* Podpora aktivít pri zavádzaní zmien, nových produktov
a definícii kontrolných plánov
* Podpora aktivít rozvoja dodávateľov v oblasti kvality
* Interná a externá komunikáciu v rámci pridelených
zodpovedností

* práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
* flexibilná pracovná doba
* príspevok na DDS
* ročná odmena
* finančný príspevok na stravovanie alebo stravovacia karta

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslať životopis v SJ aj v AJ
Kandidát, ktorý vyhovuje požiadavkám bude pozvaný na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Nástroje Lean - Pokročilý
Procesný audit - Pokročilý
Problem solving /PDCA - Pokročilý
Analýza a zlepšovanie výrobných procesov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v textilnom priemysle výhodou

Počet rokov praxe

3

praktickosť
zodpovednosť
samostatnosť
proaktivita
komunikatívnosť

Materskou spoločnosťou je spoločnosť Tytex A/S sídliaca v Dánsku, obchodné divízie sú v Nemecku (TYTEX GmbH) a USA (TYTEX Inc.), výrobný závod je na Slovensku (TYTEX Slovakia s.r.o.).

Spoločnosť Tytex Slovakia s.r.o. v Humennom a vo Svidníku zamestnáva v priemere 565 zamestnancov a zameriava sa na výrobu zdravotníckych textílií. Pri produkcii našich výrobkov sa využívajú kruhové pletacie technológie Santoni, Matec a ploché osnovné pletenie Raschel a celý rad automatických a ručných šijacích strojov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4524323  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac