Manažér obchodu

Tyros Loading Systems SK s.r.o.

Miesto práce
Vrbové, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie obchodných aktivít spoločnosti,
- Aktívne získavanie nových zákazníkov a zákaziek,
- Identifikácia nových obchodných príležitostí, marketingový prieskum trhu a reporting vedeniu spoločnosti,
- Vypracovávanie cenových ponúk,
- Tvorba obchodných plánov a kontrola ich plnenia,
- Spolupráca na tvorbe stratégie spoločnosti,
- Koordinácia obchodného tímu

- Práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Platové podmienky v závislosti od dosiahnutého výkonu
- Mobil, notebook, služobné auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné,strojárske,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedenie obchodného tímu/stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

- Obchodné zručnosti a skúsenosti s vedením obchodného vyjednávania
- Prax v oblasti predaja v stavebníctve min 3 roky
- Skúsenosti s vedením obchodného tímu
- Základná znalosť praktického manažérskeho riadenia
- Orientácia na výsledok, tímovú prácu
- Znalosť základných kancelárskych SW
- Flexibilný, schopný pracovať pod tlakom , praktická osobnosť
- Ochota sa neustále vzdelávať

Spoločnosť TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. (TLS SK) sa profiluje na slovenskom a českom trhu ako dynamická firma v oblasti priemyslovej vrátovej techniky, vykládky a nakládky tovaru. Ako dcérska spoločnosť významného holandského výrobcu, spoločnosti LOADING SYSTEMS, nadväzujúcej na viac ako desaťročnú úspešnú tradíciu firmy TYROS s.r.o., patrí so svojou širokou ponukou výrobkov a služieb medzi predné firmy vo svojom obore.
TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. je súčasťou holandskej skupiny LOADING SYSTEMS, ktorá zastrešuje vedľa obchodno-servisných spoločností po celej Európe i vlastné výrobné továrne vyrábajúce vlastné priemyslové vráta a nakladaciu techniku. Vďaka tomuto spojeniu sme schopní realizovať ako bežné dodávky tak i nadštandardné projekty v riadenej kvalite a požadovaných termínoch

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 931731  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou