Montér nakladacej a vratovej techniky

Tyros Loading Systems SK s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dle dohody, ihned
850 - 1 600 EUR/mesiac850 Eur + odmeny, spolu priemerne až 1.500 – 1.600 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste samostatný, zodpovedný a nechcete väčšinu dňa tráviť vo fabrike ale láka Vás práca v teréne?

Čo bude náplň Vašej práce?
Po zaučení budete montovať priemyselné vráta a nakladacie mostíky na stavbách od pondelka do piatku po celej SR
Naši klienti sú väčšinou stavebné spoločnosti
K dispozícii majú montérsky automobil, ktorý je vybavený profi náradím značky HILTI.
Budete v priamom kontakte s Vaším projektovým manažérom, ktorý Vám bude plánovať výjazdy.
Budete pracovať v exteriéri aj v interiéri.
Budete pracovať vo výškach.
PRÁCA AJ NA TÝŽDŇOVKY!

zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti (15 rokov na trhu), ktorá neustále expanduje
samostatnú a pestrú prácu
fixný plat a motivujúce bonusy podľa odvedenej práce, 13.plat
štvordňový pracovný týždeň
individuálny adaptačný plán
služobné vozidlo a náradie Hilti, služobný telefón a tablet
firemné akcie
odmeny pri príležitosti životných a pracovných jubileí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť a „sedliacky“ rozum - čo nebudete vedieť, to Vás naučíme!
zodpovednosť
vodičský preukaz skupiny B a ochota denne cestovať
nebáť sa výšok
Ostatné znalosti – nie sú nutné, ale sú vítané:
zváračský preukaz
preukaz na VZV a plošinu
elektro vzdelanie - vyhl. 508/2009 §22 Zb.z. potrebná pre elektrikárske práce

Spoločnosť TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. (TLS SK) sa profiluje na slovenskom a českom trhu ako dynamická firma v oblasti priemyslovej vrátovej techniky, vykládky a nakládky tovaru. Ako dcérska spoločnosť významného holandského výrobcu, spoločnosti LOADING SYSTEMS, nadväzujúcej na viac ako desaťročnú úspešnú tradíciu firmy TYROS s.r.o., patrí so svojou širokou ponukou výrobkov a služieb medzi predné firmy vo svojom obore.
TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. je súčasťou holandskej skupiny LOADING SYSTEMS, ktorá zastrešuje vedľa obchodno-servisných spoločností po celej Európe i vlastné výrobné továrne vyrábajúce vlastné priemyslové vráta a nakladaciu techniku. Vďaka tomuto spojeniu sme schopní realizovať ako bežné dodávky tak i nadštandardné projekty v riadenej kvalite a požadovaných termínoch

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4325189  Dátum zverejnenia: 10.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac