Junior obchodný zástupca

Tyros Loading Systems SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo chceme od Vás? Koho hľadáme?
- získavanie nových zákazníkov
- kontaktovanie zákazníkov z minulosti podľa kontaktov z našej databázy - obnovenie spolupráce
- osobný kontakt so zákazníkom - min. 3 dni v týždni strávené v teréne
- analyzovanie potrieb potenciálnych zákazníkov,
- príprava a tvorba cenových ponúk pre key account managera
- vyhodnocovanie zaslaných ponúk
- špecifikácia produktov podľa technickej dokumentácie a následná kalkulácia
- spolupráce pri realizácii zákaziek
- komunikácia s ostatnými kolegami z obchodného a technického oddelenia
- možnosť profesijného rastu - po zaškolení sa stanete právoplatným členom obchodného tímu

firemná výučba AJ
stravné lístky
firemné akcie
školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo, elektrotechnika, obchod a ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. (TLS SK) sa profiluje na slovenskom a českom trhu ako dynamická firma v oblasti priemyslovej vrátovej techniky, vykládky a nakládky tovaru. Ako dcérska spoločnosť významného holandského výrobcu, spoločnosti LOADING SYSTEMS, nadväzujúcej na viac ako desaťročnú úspešnú tradíciu firmy TYROS s.r.o., patrí so svojou širokou ponukou výrobkov a služieb medzi predné firmy vo svojom obore.
TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. je súčasťou holandskej skupiny LOADING SYSTEMS, ktorá zastrešuje vedľa obchodno-servisných spoločností po celej Európe i vlastné výrobné továrne vyrábajúce vlastné priemyslové vráta a nakladaciu techniku. Vďaka tomuto spojeniu sme schopní realizovať ako bežné dodávky tak i nadštandardné projekty v riadenej kvalite a požadovaných termínoch

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4182502  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac