Projektový manažer vratové a nakládací techniky

Tyros Loading Systems SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete robiť?

Budete sa starať o aktívne riadenie zákaziek na stavbách od začiatku do konca, návrhy stavebnej pripravenosti pre inštaláciu našich produktov formou technického výkresu, organizáciu návozov výrobkov na stavbu, zaistenie mechanizácie, zaistenie montážnych prác podľa harmonogramu stavby, dodržiavanie rozpočtových kalkulácií zákaziek a odovzdanie diela bez vád a nedorobkov.

Budete sa starať o interných montážno-servisných technikov.
Vašim pracoviskom bude celé Slovensko. Kanceláriu máme vo Vrbovom, kde budete mať svoje zázemie.

Čo vám môžeme ponúknuť?

motivujúce platové podmienky.
zaujímavú prácu v mladom kolektíve
neustále vzdelávanie a podporu kolegov - adaptačný program.
služobné vozidlo (možnosť použitia aj na súkromné účely), služobný telefón a notebook
firemné akcie
firemný kurz AJ v pracovnej dobe
stravné lístky (v blízkosti je reštaurácia, kde sa dá najesť bez doplatku)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo, elektrotechnika, obchod a ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Koho hľadáme?

Človeka so SŠ/VŠ vzdelaním technického zamerania.
Človeka, ktorý má dobré komunikačné a riadiace vlastnosti - bude riadiť menší kolektív ľudí.
Človeka, ktorý je schopný samostatne sa rozhodovať a má aktívny prístup k práci. Je časovo flexibilný.
Toho, kto vie čítať výkresovú dokumentáciu, ovláda MS Office a kto má vodičský preukaz skupiny B.
Toho, kto je manuálne zručný.

Výhodou bude, ak budete vedieť:
znalosť programu Autocad
znalosť AJ

Spoločnosť TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. (TLS SK) sa profiluje na slovenskom a českom trhu ako dynamická firma v oblasti priemyslovej vrátovej techniky, vykládky a nakládky tovaru. Ako dcérska spoločnosť významného holandského výrobcu, spoločnosti LOADING SYSTEMS, nadväzujúcej na viac ako desaťročnú úspešnú tradíciu firmy TYROS s.r.o., patrí so svojou širokou ponukou výrobkov a služieb medzi predné firmy vo svojom obore.
TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. je súčasťou holandskej skupiny LOADING SYSTEMS, ktorá zastrešuje vedľa obchodno-servisných spoločností po celej Európe i vlastné výrobné továrne vyrábajúce vlastné priemyslové vráta a nakladaciu techniku. Vďaka tomuto spojeniu sme schopní realizovať ako bežné dodávky tak i nadštandardné projekty v riadenej kvalite a požadovaných termínoch

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4110089  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac