Montér nakladacej a vratovej techniky

Tyros Loading Systems SK s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 800 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž priemyselných brán, nakladacích vyrovnávacích mostíkov, a príslušenstva s tým spojeného ako tesniace límce, požiarne uzávery v priemyselnom prevedení, a taktiež montáž garážových brán, komunikácia so zákazníkom, odovzdávanie diela zákazníkovi.

mobilný telefón, tablet, doprava služobným autom do miesta bydliska, diéty

Odmeňovanie za vykonanú práce je úkolové, nie hodinová mzda.
PRÁCA NA TÝŽDŇOVKY OD PONDELKA DO PIATKU

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, schopnosť učiť sa nové veci, ochota cestovať za prácou, lojalita voči zamestnávateľovi, asertivita, elektrotechnické vzdelanie výhodou, zmysel pre presnosť a detaily, zváračský preukaz výhodou,

Spoločnosť TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. (TLS SK) sa profiluje na slovenskom a českom trhu ako dynamická firma v oblasti priemyslovej vrátovej techniky, vykládky a nakládky tovaru. Ako dcérska spoločnosť významného holandského výrobcu, spoločnosti LOADING SYSTEMS, nadväzujúcej na viac ako desaťročnú úspešnú tradíciu firmy TYROS s.r.o., patrí so svojou širokou ponukou výrobkov a služieb medzi predné firmy vo svojom obore.
TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. je súčasťou holandskej skupiny LOADING SYSTEMS, ktorá zastrešuje vedľa obchodno-servisných spoločností po celej Európe i vlastné výrobné továrne vyrábajúce vlastné priemyslové vráta a nakladaciu techniku. Vďaka tomuto spojeniu sme schopní realizovať ako bežné dodávky tak i nadštandardné projekty v riadenej kvalite a požadovaných termínoch

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Šteruská cesta 21
922 03 Vrbové

Kontakt

ID: 3371251  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac