Senior účtovník

Two Wings s.r.o.

Miesto práce
Pri bitúnku, Košice
Termín nástupu
1.5.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia, formálna kontrola a zaúčtovanie účtovných dokladov viacerých spoločností,
- spolupráca so skladovou evidenciou, kontrola skladovej evidencie, mesačná inventarizácia skladov,
- aktívna spolupráca s audítormi spoločnosti a interným právnikom,
- kontrola správnosti a úplnosti účtovných operácií,
- automatizované spracovanie daňového priznania DPH, SD lieh a víno,
- príprava daňového priznania k DPPO v spolupráci s audítormi a poradcami,
- spracovanie ročnej účtovnej závierky a mesačné účtovné závierky,
- inventarizácia v súčinnosti so zodpovednými zamestnancami,
- komunikácia s dodávateľmi, bankami, DÚ a tretími stranami,
- spolupráca so mzdovým účtovníkom a personalistom spoločnosti,
- zodpovednosť za zverenú oblasť pôsobenia,
- evidencia a účtovanie majetku.

- stravovanie za 0,01 €,
- zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
- príjemné pracovné prostredie,
- možnosť dlhodobého uplatnenia,
- ďalšie zaujímavé benefity.

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom. V prípade, ak sa Vám neozveme do 30 dní od zaslania Vášho CV, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorý bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Súhlas je daný na dobu určitú 3 roky a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- minimálne 2 ročné skúsenosti na podobnej pozícii,
- znalosť účtovných a daňových predpisov,
- skúsenosti s programom TANGRAM výhodou,
-aktívna spolupráca v tíme a časová flexibilnosť,
- zameranie na dosahovanie výsledkov,
- výborné komunikačné zručnosti,
- precíznosť, dôslednosť.

Spoločnosť sa zaoberá reštauračnými, logistickými a cateringovými službami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Letisko Košice, P.O.BOX G-34
041 75 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Šimonová
E-mail: poslať životopis
ID: 3622359   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 € brutto