KEY Account Manager

TWINLOGY s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200 € brutto (možné navýšenie na základe skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníka pre Stredné Slovensko
- akvizícia a následná starostlivosť o firemných zákazníkov (segment malých a stredných firiem),
- príprava cenových ponúk a zmluvnej dokumentácie,
- energetické poradenstvo,
- budovanie vzťahov so zákazníkmi

- 3x sick day
- príspevok na DDS
- 13. plat
- zaujímavý odmeňovací systém
- zaškolenie do problematiky
- práca z domu (home office)
- skvelý kolektív a technická podpora
- automobil, notebook, mobilný telefón

Kandidáti, ktorí vyhovujú kritériám pozície KEY Account Manager, budú oslovení telefonicky alebo e-mailom.

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov vyjadrujete súhlas so spracovaním, správou a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených vo Vašom životopise pre spoločnosť TWINLOGY s.r.o. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného kandidáta a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti TWINLOGY s.r.o.. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v oblasti predaja služieb v segmente energetiky podmienkou
- samostatnosť
- proklientský prístup
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Spoločnosť TWINLOGY je dodávateľom energií (elektrina, zemný plyn). Energie dodávame zákazníkom po celom Slovensku z radov domácností a firiem. Sme poskytovateľom a realizátorom komplexných energetických riešení pre biznis zákazníkov. Zameriavame sa na energetické inovácie, ktorých implementáciou modernizujeme technológie a energetické hospodárstvo našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3624969  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 € brutto (možné navýšenie na základe skúseností)