Upratovačka - vhodné aj pre aktívneho seniora BA Patrónka

TWF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacnástupná mzda 800€ brutto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie okolia administratívnej budovy (zametanie, vyprázdňovanie smetných nádob a popolníkov)
- upratovanie spoločných priestorov (príležitostne)
- práca od 6:00 do 14:30

- práca v stabilnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
- týždenné zálohy

Informácie o výberovom konaní

CV pošlite na adresu: [email protected]
info na 0905 480 677

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti správy a údržby nehnuteľností.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

upratovačka

- skúsenosti s upratovaním
- zodpovednosť a zmysel pre detail

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4794644  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac