Technický dispečing - správa budovy s §21

TWF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 150 - 1 800 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 1150€ + bonusy a príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhuje inteligentný riadiaci systém budovy zameraný na efektívnosť chodu prevádzky, kontroluje hodnoty BMS, MaR (SIEMENS)

- rieši vzniknuté problémy, komunikuje s dodávateľmi

- komunikuje s nájomníkmi, vybavuje ich požiadavky, spracúva ich a posúva na technikov

- samostatne riadi činnosť prevádzkových technikov, predákov, údržbu

- kontroluje činnosť výťahov pomocou riadiaceho systému

- zadáva požiadavky údržby cez systém Chastia

- práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti
- podpora odborného rastu

- zamestnanecké parkovanie
- letný, zimný bonus

V prípade záujmu pošlite Váš životopis mailom na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je správcovská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

- dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- technické myslenie
- ochota pracovať v 12 hod zmennosti, DD,NN, 4xV
- znalosť základných technológií v budovách
- §21 NUTNÝ

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4792639  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac