Можливість для людей з України

Operátor výroby - kontrola vylisovaných dielov. Práca vhodná pre mužov aj ženy! Doprava z vlak. stanice v NR zabezpečená zdarma. Nástup ihneď!

TWF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 040 - 1 250 EUR/mesiacZákladná mzda 1040€, variabilná zložka do 140€, príspevok na dopravu, stravné lístky v hodnote 8,8€, príplatky za nočné smeny. 13. plat. Po skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy na 1092€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu vo výrobe? Pridaj sa k nám ešte dnes! Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- vizuálna a hmatová kontrola výliskov (práca v stoji pri výrobnej linke)
- odoberanie hotových výliskov (oceľ, hliník)
- ukladanie výliskov do pripravených boxov
- balenie

Pracuje sa v 3-zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná smena).
DOPRAVA zabezpečená z vlakovej stanice v Nitre ZDARMA! V prípade vlastnej dopravy príspevok.

- práca na trvalý pracovný pomer v medzinárodnej spoločnosti
- bonus do 140€
- 13. plat
- zabezpečená doprava zo stanice v Nitre zdarma / príspevok na dopravu
- stravné lístky v hodnote 8,8€
- týždenné zálohy

V prípade záujmu pošlite Váš životopis mailom na adresu [email protected] alebo sa informujte telefonicky na čísle 0908 419 392.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na výrobu komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

ID: 4690420  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac