Údržbár/elektrikár

TWF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 300 - 1 500 EUR/mesiacfinálna výška mzdy bude dohodnutá v závislosti od skúseností a odbornosti je možnosť dohodnúť aj spoluprácu formou SZČO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovanie bežných prevádzkových porúch na zariadeniach
- montovanie/demontovanie svietidiel vypínačov, zásuviek, kľučiek, zámkov, vodovodných batérií
- zabezpečuje opravovanie a vymieňanie poškodených častí nábytku, elektrických prístrojov, elektroinštalačného a vodoinštalačného materiálu
- vykonáva revízie malých elektrických spotrebičov
- realizuje výmenu poistiek, zapínanie vyrazených ističov, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, prípojok, transformátorov a iný elektrických zariadení
- vykonáva jednoduché maliarske a murárske práce
- uvoľňuje zanesené a upchaté potrubia
- realizuje výmenu prasknutého a utesňovanie presakujúceho či inak poškodeného potrubia, umývadiel, toaliet, sprchových kútov a pod.

- práca v stabilnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer s možnosťou odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

CV pošlite na adresu: [email protected]
info na 0905 480 677

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti správy a údržby nehnuteľností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s prácou na oddelení údržby
- platný § 21
- zodpovednosť a zmysel pre detail

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4543779  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac