Hľadáme údržbára do priemyselného parku v Nitre

TWF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda 1500€, variabilná zložka do 200€, príspevok na dopravu, príplatky za nočné zmeny. Stravné lístky v hodnote 5,2€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických častí strojov a zariadení
- preventívna kontrola elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických častí strojov a zariadení
- riešenie a odstraňovanie porúch
- administratívna činnosť súvisiaca s údržbou

Pracuje sa v 3-zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná).

- variabilná zložka mzdy do 200€
- príspevok na dopravu
- 13.plat
- stravné lístky v hodnote 5,2€
- práca priamo do kmeňového stavu

V prípade záujmu pošlite Váš životopis mailom na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na výrobu komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

Údržba výrobných zariadení

- vyhláška 508/2009 Z.z. §22
- skúsenosti so SIMATIC S7
- skúsenosti s údržbou výrobných zariadení

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4234288  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac