Можливість для людей з України

Hľadáme manipulačných pracovníkov na odoberanie výliskov z linky. Možnosť práce na TPP alebo živnosť. Doprava z vlakovej stanice v Nitre zabezpečená!

TWF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 850€, variabilná zložka do 120€, príspevok na dopravu, stravné lístky v hodnote 6€. Po skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odoberanie hotových výliskov z linky
- ukladanie výliskov do pripravených boxov
- balenie

Práca je vhodná pre mužov (manipulácia s bremenami).

Pracuje sa v 2-zmennej prevádzke (v budúcnosti možnosť prechodu aj na nočné zmeny).
DOPRAVA zabezpečená z vlakovej stanice v Nitre! V prípade vlastnej dopravy príspevok.

Možnosť práce na TPP alebo na živnosť.
SZČO podmienky:
8,5€/hod - 1. mesiac
9€/hod - od 2. mesiaca
príplatok za nočnú zmenu + 1,5€/hod

TPP podmienky:
základná mzda 850€ (po skúšobnej dobe 880€)
variabilná zložka do 120€
13.plat
príspevok na dopravu
stravné lístky v hodnote 6€

- práca na trvalý pracovný pomer v medzinárodnej spoločnosti
- bonus do 120€
- 13. plat
- zabezpečená doprava zo stanice v Nitre alebo príspevok na dopravu
- stravné lístky v hodnote 6€
- týždenné zálohy

V prípade záujmu pošlite Váš životopis mailom na adresu [email protected] alebo sa informujte telefonicky na čísle 0908 419 392.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na výrobu komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4203457  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac