Hľadáme údržbára na 2 zmeny do Malaciek!

TWF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 334 - 1 445 EUR/mesiacZákladná mzda 1334€, variabilná zložka 111€, dochádzkový bonus, príspevok na čistenie odevov, príspevok na dopravu, stravné lístky v hodnote 3,83€ plne hradené zamestnávateľom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o výrobné technológie
- Zabezpečenie plynulého chodu výrobných technológií
- Odstraňovanie porúch výrobných technológií
- Práca s dokumentáciou
- Spolupráca na zavádzaní nových výrobných technológií

- práca bez nočných zmien
- plne hradené stravné lístky
- variabilná zložka mzdy
- príspevok na dopravu
- dochádzkový bonus
- príspevok na čistenie odevov

- po skúšobnej dobe prechod do kmeňového stavu

Doprava zabezpečená nie je, je potrebné mať vlastnú dopravu.

V prípade záujmu pošlite Váš životopis mailom na adresu [email protected]
Pohovory prebiehajú v Malackách a Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba dopravných pásov a remeňov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, strojársky odbor - mechanik, mechatronik, elektrikár

Prax na pozícii/v oblasti

údržba výrobných zariadení

Počet rokov praxe

2

- Prax minimálne 2 roky v oblasti údržby výrobných zariadení
- Odborná spôsobilosť elektrotechnikv - vyhláška MPSVaR SR 508/2009 Z.z. - § 21 samostatný elektrotechnik
- Znalosť práce s technickou dokumentáciou

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4183763  Dátum zverejnenia: 16.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 334 EUR/mesiac