Reagujte bez životopisu

Elektrikár do Nemecka

Tvoj Sen s.r.o.

Miesto práce
Ludwigsburg, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam 2-3 elektrikarov alebo sikovneho elektrikara do Nemecka , jedna sa o kancelarske a vyrobne priestory . Jedna sa o dlhodoby projekt , praca je v oblasi Baden Würtemberg . Praca je na zivnost , potrebny je osobny vercajg a auto . Ostatne naradie bude poskytnute. Turnusy su podla dohody ale pravidlom su 3-4 tyzdne . Splatnost faktur je 14 dni , po dohode je mozne aj 7 dnove fakturovanie .Ubytovanie je zabezpecene , Pracuje sa 10 hodin denne a soboty sa robi 9 hodin , neni to ale podmienka . Praca je vhodna pre partie ale moznost robit aj ako dvojica alebo jednotlivec .Nie je vhodna pre uplnych absolventov. Prax aspon 3 roky je potrebna .Hodinova mzda je 20€ .Ubytovanie je zabezpecene .Potrebna je aspon pracovna nemcina. Pre viac info treba zavolat alebo napisat eMail .

Splatnost faktur do 14 dni
zabezpecene ubytovanie
moznost nadcasov
Flexibilna dohoda turnusov
Dlhodoba praca, aj pocas zimy
Poskytnutie pracovneho naradia

Informácie o výberovom konaní

Nemecky jazyk nie je podmienkou .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Nasa firma sa venuje vystavbe obytných a priemyselnych budov ktora funguje na Slovenskom a Nemeckom trhu .Spolupracujeme s Nemeckymi dodavatelmi od roku 2009, zakladame na solventnosti a serioznosti nasich partnerov .
ID: 3520449  Dátum zverejnenia: 1.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.