Personálna a mzdová referentka

TVK s.r.o.

Miesto práce
Solivarská 1/A, Prešov
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy vrátane výkazov, evidencia dochádzky, vedenie pokladne, evidencia došlých faktúr, administratívne práce v spoločnosti

odborné školenia, možnosť osobného rastu

Motivačný list a profesný životopis zasielajte na adresu: tvk.kocvarova@gmail.com
Na pohovor budeme pozývať iba záujemcov, ktorí spĺňajú kritéria pre uvedenú pozíciu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.11.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

10

Hľadáme zodpovednú a skúsenú referentku, ktorá ovláda zákonník práce, pracovnoprávne predpisy a predpisy o odmeňovaní vo výrobnej spoločnosti, výhodou je niekoľkoročná prax v odbore

TVK s.r.o. je výrobná strojársko-elektrotechnická spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 15 rokov. Spoločnosť sa zapodieva kovovýrobou a zámočníckou výrobou spracovaním plechu z ocele a nerezu, výrobou , overovaním a predajom meracích transformátorov. Spoločnosť tiež zabezpečuje povrchovú úpravu kovov nanášaním práškovej farby vrátane predpovrchovej úpravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TVK s.r.o.
Solivarská 1/A
080 01 Prešov
ID: 3235723   Dátum zverejnenia: 7.11.2017