Reportér pre SENEC TV - Internetová lokálna televízia

TV Senec s.r.o.

Miesto práce
Šamorínska 4, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pokrývanie politických alebo športových tém
- Samostatná príprava na jednotlivé politické alebo športové udalosti
- Interpretácia

- Práca v mladom kolektíve
- Benefity spojené s rôznymi udalosťami
- Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoje bio na e-mail : info@senec.tv
Napíš nám aká si osobnosť, čo máš rád, tvoje záujmy a ciele.
Pokojne nám však napíš aj tvoje doterajšie pracovné skúsenosti, pri ktorých si sa niečo naučil a prilož aj zoznam predchádzajúcich pracovných skúseností v štruktúrovanej podobe.
Nemusíš sa hanbiť ani za tvoje štúdium, budeme radi keď nám porozprávaš kde a čo si vyštudoval.

No a nakoniec nám nezabudni napísať PREČO PRÁVE TY .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

- Perfektná znalosť slovenského jazyka
- Výborná artikulácia
- Schopnosť pracovať s textom
- Flexibilnosť a aktívnosť
- Komunikatívnosť a zodpovednosť
- Pozitívna myseľ
- Pevné nervy
- Užívať si prácu

Súkromná internetová lokálna televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí rok. Informuje najmä obyvateľov mesta Senec, jeho okresu ale takisto svojou činnosťou zasahuje aj do Bratislavy a okolia. Podáva informácie z oblastí ako politika, šport,kultúra, školstvo, spravodajstvo. Taktiež sa zaoberáme výrobou a propagáciou reklamy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

SENEC TV - Internetová lokálna televízia
Šamorínska 4
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Csaba Farkas
Tel.: 0911 383 330
E-mail: poslať životopis
ID: 3235567   Dátum zverejnenia: 7.11.2017