Logo TÜV Thüringen Slovakia s.r.o.

Inšpektor stavieb

TÜV Thüringen Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacmzda, odmeny a bonusy v zmysle interných predpisov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Posudzovanie projektovej dokumentácie stavieb s technickým zariadením a kontrola plnenia požiadaviek bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.​

​- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- priestor pre sebarealizáciu s možnosťou ďalšieho odborného rozvoja,
- príjemné pracovné prostredie,
- férové odmeňovanie,
- služobný mobilný telefón a notebook s pripojením na internet,
- flexibilná pracovná doba.​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné staviteľstvo, alebo príbuzný odbor

Prax na pozícii/v oblasti

projektant, stavbyvedúci, stavebný dozor

Počet rokov praxe

5

- odborná spôsobilosť - SKSI
- znalosť legislatívy v oblasti stavebníctva a BOZP

​- bezúhonnosť a zodpovedný prístup,
- príjemné vystupovanie,
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
- organizačné schopnosti,
- schopnosť samostatného rozhodovania sa,
- precíznosť,
- flexibilita.

- Sme súčasťou medzinárodne pôsobiacej skupiny skúšobných, inšpekčných a certifikačných spoločností „TÜV Thüringen Group“ so sídlom v Erfurte, v Spolkovej republike Nemecko.
- Na Slovensku pôsobíme ako Oprávnená právnická osoba, akreditovaný inšpekčný orgán, certifikačný orgán pre certifikáciu výrobkov, systémov manažérstva kvality a osôb.
- Sídlo spoločnosti: Nitra
- Pracoviská: Bratislava, Banská Bystrica

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799985  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac