Tajomník/čka certifikačného orgánu (CO)

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Jašíkova 6, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2024, najneskôr 1.6.2024
1 350 - 1 687 EUR/mesiacMesačná mzda sa skladá z fixnej zložky 1.350 eur/ brutto a variabilnej zložky vo výške 25% z fixnej zložky. V prípade nadštandardných výkonov môže byť zamestnancovi priznaná mimoriadna odmena (aj viackrát ročne).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu/ kolegu, ktorý/á má rád prácu v administratíve, miluje poriadok, systém, má zmysel pre detail a zároveň preferuje spoluprácu v kolektíve, kde bude poskytovať prvotriednu podporu našim technickým expertom.
Úspešnému/ej kandidátovi/kandidátke poskytneme podrobné zaškolenie.

- komplexná administratívna podpora pre org. jednotky: inšpekčný orgán, certifikačný orgán osôb, certifikačný orgán výrobkov (napr. príprava a kontrola podkladov pre rozhodovacie konania, proces certifikácie, vyžiadanie dokumentov pre potvrdenie/obnovu statusu certifikácie, aktualizačné úkony apod.)

- starostlivosť o osobné zložky technických expertov

- zisťovanie a kontrola správnosti údajov

- sledovanie dodržiavania časových termínov súvisiacich s procesmi certifikácie, dozoru a expirácie potrebných osvedčení

- príprava podkladov a v prípade potreby participácia pri dohľadoch zo strany štátnych kontrolných orgánov

- príprava zoznamov, reportov a štatistík vo zverených oblastiach

- spolupráca s internými technickými expertmi, oddelením marketingu a kompetenčnými centrami (školiace strediská) pre ďalšie certifikačné schémy

- občasná komunikácia s klientami týkajúca sa odbornej dokumentácie (napr. poskytovanie informácií o platnosti certifikácie)

- evidencia a archivácia dokladov certifikačného orgánu vrátane príslušnej korešpondencie s klientami

  • možnosť pracovať pre úspešnú renomovanú medzinárodnú spoločnosť (lídra na trhu)
  • neformálna priateľská atmosféra, milí a nápomocní kolegovia
  • odborné a jazykové vzdelávanie plne hradené zamestnávateľom
  • zabezpečený pitný režim na pracovisku
  • nadštandardný príspevok na stravné
  • nadštandardný príspevok na DDS
  • firemné akcie
  • finančné príspevky pri pracovných a životných jubileách
  • zľavy u obchodných partnerov
  • možnosť HO (2x týždenne) a čiastočne flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

3

  • veľmi dobrá znalosť práce s MS Office
  • zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail
  • servisná orientácia, veľmi dobré komunikačné zručnosti

V TÜV SÜD združujeme technologických nadšencov a odborníkov, už viac ako 150 rokov. Práve oni vytvorili, z pôvodne nemeckej firmy, medzinárodnú spoločnosť. Dnes zamestnávame 28 000 expertov na 1000 lokalitách po celom svete a sme tak jedným z popredných poskytovateľov technických, inšpekčných a certifikačných služieb. Buď hrdá/-ý na svoju prácu. Pridaj sa do tímu, ktorý hýbe svetom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Mesárošová
E-mail: poslať životopis
ID: 4800722  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac