Inšpektor tlakových/ plynových zariadení Košice

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 200 euro + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie projektových dokumentácií
- overovanie odborných vedomostí obslúh vyhradených tlakových zariadení
- overovanie odborných vedomostí revíznych technikov vyhradených tlakových zariadení
- vykonávanie prehliadok, riadenie, vyhodnocovanie alebo vykonávanie úradných skúšok a iných skúšok na vyhradených tlakových zariadeniach
- výkon činností technického dozoru investora – člen tímu za profesiu tlakové zariadenia
- výkon činností posudzovania technických zariadení / tlakových – podľa požiadaviek zákazníka

• stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie, profesionálny prístup kolegov
• priestor pre sebarealizáciu, osobný rast, ďalšie vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie
• flexibilná pracovná doba
• široká škála benefitov – bonusy k mzde, jazykové kurzy, Sick days, príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie

Za účelom osobného pohovoru budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Všetkým kanditátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Odoslaním Vášho životopisu, motivačného listu a iných príloh súvisiacich s výberovým konaním dávate spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Jašíkova 6, 821 03 Bratislava, e-mail: [email protected], IČO: 35852216, zodpovedná osoba (DPO): Ing. Katarína Matejčíková, e-mail: [email protected], súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie a iných prílohách súvisiacich so žiadosťou o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidencie v internej databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti.
Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do odvolania, najdlhšie však dva roky od jeho poskytnutia alebo do dňa podpisu príslušnej pracovnej zmluvy / dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru so spoločnosťou TÜV SÜD Slovakia s.r.o.., po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.
Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o.: Jašíkova 6, 821 03 Bratislava. Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá.
Zároveň Vás informujeme, že podľa § 19 ods. 2 písm. b), c) a d) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov máte právo požadovať od spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o. prístup k Vašim osobným údajom, právo na opravu, vymazanie a obmedzenie spracúvania Vašich osobných údajov, právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov, právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať sťažnosť (návrh na začatie konania podľa § 100 zákona č. 18/2018 Z. z.) na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika alebo kontaktovať úrad prostredníctvom jeho webového sídla www.dataprotection.gov.sk.
Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vysokoškolské, prípadne stredoškolské vzdelanie technického smeru
- odborná prax pri výkone odborných prehliadok a odborných skúšok (revízií), projektovaní, konštruovaní, montáži, oprave a re-konštrukcii tlakových zariadení
- kvalifikácia revízny technik podľa § 16 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z. z.
- skúsenosti s aktívnym vyhľadávaním a oslovovaním potencionálnych zákazníkov
- vybudovaná sieť zákazníkov - výhodou
- ochota cestovať
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- komunikatívnosť, spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k pracovným úlohám
- odolnosť voči stresu
- organizačné schopnosti
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- systematickosť

V TÜV SÜD združujeme technologických nadšencov a odborníkov, už viac ako 150 rokov. Práve oni vytvorili, z pôvodne nemeckej firmy, medzinárodnú spoločnosť. Dnes zamestnávame 28 000 expertov na 1000 lokalitách po celom svete a sme tak jedným z popredných poskytovateľov technických, inšpekčných a certifikačných služieb. Buď hrdá/-ý na svoju prácu. Pridaj sa do tímu, ktorý hýbe svetom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3732902  Dátum zverejnenia: 15.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 200 euro + variabilná zložka mzdy