Administratívny pracovník pobočky

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Administratívne činnosti súvisiace s každodenným chodom pobočky :
- príprava, zhromažďovanie, evidencia, vystavovanie a archivácia podkladov potrebných pre systémové a operatívne riadenie ( zákaznícke ponuky, objednávky, zmluvy, správa z auditov )
- príprava, evidencia, vybavovanie a odosielanie pošty
- zabezpečovanie servisu pre organizované školenia útvarom akadémia
- zabezpečovanie administratívnych činností, korešpondencie pobočky, v prípade potreby aj v anglickom jazyku
- archiváciu dokumentov v zmysle interných predpisov
2. Podpora ekonomického oddelenia:
- zhromažďovanie a kontrola podkladov pre fakturáciu
- fakturácia a evidencia odberateľských faktúr ( tuzemských a zahraničných )
- sledovanie úhrad a vystavovanie upomienok k faktúram po lehote splatnosti
- vystavovanie fakturačných sprievodiek k dodávateľským faktúram
- kontrola formálnej a vecnej stránky dodávateľských faktúr
- evidencia cestovných príkazov, kontrola ich formálnej a vecnej správnosti
- vedenie a inventarizácia eurovej a valutovej pokladne pobočky
- zabezpečovanie včasného, úplného a správneho odovzdávania predpísaných výkazov a dokladov ekonomickému oddeleniu
- vykonávanie kontroly validačných poplatkov pre zákazníkov pri fakturácii v oblasti COSM
- vykonávanie inventúry majetku spoločnosti v stanovených lehotách
3. Podpora HR :
- príprava podkladov pre spracovanie miezd
- výdaj, evidencia spotreby stravných lístkov

• stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
• priestor pre vlastné nápady
• príjemné pracovné prostredie, profesionálny prístup kolegov
• priestor pre sebarealizáciu
• flexibilná pracovná doba

V prípade veľkého záujmu budeme kontaktovať len kandidátov, ktorých profil zodpovedá uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam a riešeniu pracovných úloh
- dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie a rozhodovanie, zameranie na detail
- príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo reagovať
- precíznosť a lojálnosť
- flexibilita
- schopnosť analytického myslenia,

Spoločnosť TÜV SÜD bola založená v roku 1866 a jej centrála sa nachádza v nemeckom
Mníchove. Sme jedným z popredných svetových poskytovateľov služieb odbornej
technickej podpory.

TÜV SÜD Slovakia s.r.o. je členom skupiny TÜV SÜD, svetového lídra v poskytovaní inšpekčných a certifikačných služieb s dlhoročnou tradíciou. Snahou spoločnosti je podľa miestnych podmienok poskytovať služby, pomocou ktorých sa firmy stanú viac konkurencieschopnými a dokážu zvyšovať predajnosť svojich výrobkov a služieb.

Dnes máme viac ako 22.000 zamestnancov na 800 miestach a klientmi spolupracujeme kdekoľvek na svete. Naši odborníci sú technologickí nadšenci, ktorí sa inšpirujú Vašim podnikaním a jeho možnosťami. V duchu spoločne zdieľaného presvedčenia, že technológia by mala zlepšovať životy ľudí, spolupracujeme s našimi zákazníkmi na optimalizácii ich činností, pomáhame im pri vstupe na globálne trhy a zvyšujeme ich konkurencieschopnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Jašíkova 6
821 03 Bratislava
ID: 3280792   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou