Projektový manažér stavieb

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Jašíkova 6, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za pridelené stavebné projekty o úvodnej fázy po fázu ukončenia projektu
- zodpovednosť za súlad výstavby s projektovou dokumentáciou, stavebným povolením a inými rozhodnutiami, priestorovej polohy s dokumentáciou stavby
- stavebný dozor/dohľad nad staveniskom a realizovanými stavebnými prácami
- zodpovednosť za dodržanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu, vrátane BOZP a PO
- zodpovednosť za plánovanie, riadenie a koordinovanie stavebných projektov po stránke technickej, časovej, kvalitatívnej a finančnej
- dohľad nad dodržiavaním časového harmonogramu postupu výstavby
- sledovanie, vedenie stavebného denníka
- starostlivosť o dokumentáciu stavby
- vypracovávanie mesačných reportov
- koordinácia subdodávateľov
- kontrola súpisov materiálu a prác, kvality vykonaných prác
- riešenie operatívnych úloh priamo v teréne
- pravidelná komunikácia so zainteresovanými stranami, stavebnými projektantmi, dozorom stavby, pravidelná komunikácia s investorom
- riadenie zmien v projektoch
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Ponúkame:
- stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
- priestor pre vlastné nápady
- príjemné pracovné prostredie, profesionálny prístup kolegov
- sociálny program

Životopis prosím posielajte e-mailom na nižšie uvedenú adresu. Všetkých uchádzačom ďakujeme vopred za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám pre uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť a lojálnosť
- odborná spôsobilosť pre činnosť stavebného dozoru
- časová flexibilita, ochota cestovať po Slovensku

V TÜV SÜD združujeme technologických nadšencov a odborníkov, už viac ako 150 rokov. Práve oni vytvorili, z pôvodne nemeckej firmy, medzinárodnú spoločnosť. Dnes zamestnávame 28 000 expertov na 1000 lokalitách po celom svete a sme tak jedným z popredných poskytovateľov technických, inšpekčných a certifikačných služieb. Buď hrdá/-ý na svoju prácu. Pridaj sa do tímu, ktorý hýbe svetom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2825521  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou