Vodič motorového vozidla

Turpek, s.r.o.

Miesto práce
Na Bystričku 34, Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacPo ukončení skúšobnej doby - zvýšenie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijmeme do hlavného pracovného pomeru skúseného vodiča.
  • Rozvoz pekárenských výrobkov od 02:00 hod.,   práca aj cez víkend.

  • Možnosť kúpy pečiva za zvýhodnené (zamestnanecké ceny)
  • Stabilné a dlhodobé miesto.
  • Finančné ohodnotenie - po ukončení skúšobnej doby.
  • Perspektívna práca v prosperujúcej spoločnosti.

Po ukončení výberového konania sa budú kontaktovať len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • vodický preukaz sk B
  • výhodou prax vo vedení motorového vozidla
  • zručnosť vo vedení motorového vozidla
  • organizačné a orientačné schopnosti
  • samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojálnosť
  • zdravotná spôsobilosť

Pekáreň s viac ako 20 ročnou skúsenosťou vo výrobe pekárenských výrobkov.
ID: 4816290  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac