Pracovník pri výrobe chleba

Turpek, s.r.o.

Miesto práce
Na Bystričku, Martin
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiacMzda pracovníka sa pohybuje od 900-1100€/brutto vrátane príplatkov podľa počtu odpracovaných víkendov, sviatkov a nočných zmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude vykonávať všetky práce spojené s výrobou chleba ( odchyt cesta do ošatiek, sádzanie chleba do pece, odchyt upečených výrobkov).

Zamestnanec má nárok na stravovací príspevok a možnosť zakúpenia pekárenských výrobkov za zvýhodnené ceny.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.5.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať na zmeny, manuálna zručnosť

Pekáreň s viac ako 20 ročnou skúsenosťou vo výrobe pekárenských výrobkov.
ID: 4610983  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac