Odborný predajca - predaj náhradných dielov, príjem opráv

TURKON s.r.o.

Miesto práce
Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka do nášho kolektívu, ktorý bude schopný samostatnej práce a bude ochotný sa učiť od skúsenejších kolegov.

Vašou bežnou náplňou práce bude:
▸Predaj celého sortimentu produktov, ktorý ponúkame v našej predajni: náhradné diely na nákladné autá, autodoplnky, pneumatiky
▸Obsluha zákazníkov v kamennej predajni a práca s pokladňou a skladovým systémom
▸Vybavovanie objednávok a zákaziek
▸Odborné a technické poradenstvo
▸Príjem, výdaj a kontrola tovaru, objednávok
▸Objednávky tovaru a kontrola dodaného tovaru
▸Práca v kolektíve skúsených profesionálov, ktorí Vám vždy radi poradia a vysvetlia nové veci
▸Spolupráca s ďalšími kolegami
▸Udržiavanie poriadku v predajni a sklade

Na základnej výške mzdy sa vieme dohodnúť a zohľadníme pri tom Vaše predchádzajúce skúsenosti, prax a pracovné výsledky.

Benefity:
▸ práca v priateľskom kolektíve stabilnej rodinnej firmy s neformálnou firemnou kultúrou
▸ ústretový prístup k zamestnancovi
▸ možnosť odborného rastu

Štrukturované životopisy zasielajte emailom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Nástup do zamestnania je možný ihneď alebo dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, služby, automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Vítame každého zamestnanca, ktorý si chce rozširovať svoje znalosti. Ak nemáte prax z nášho oboru, ale máte chuť sa vzdelávať, tak Vás všetko potrebné naučíme!

Požiadavky na kandidáta:
▸Technické myslenie
▸Samostatnosť
▸Zmysel pre detail a vysokú mieru precíznosti
▸Zodpovednosť za svoju prácu
▸Bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov
▸Aktívny užívateľ počítačov
▸Prax s používaním emailu
▸Schopnosť efektívne vyhľadávať informácie na Googli
▸Schopnosť pracovať s textom a jednoduchými tabuľkami v kancelárskom softvéri ako MS Office
▸Znalosť náhradných dielov, aktívny záujem o uvedenú problematiku

Doplňujúce požiadavky, ktoré vítame:
▸Schopnosť rozhodovať sa a hľadať riešenia
▸Záujem o osobný rozvoj a vzdelávanie sa v obore
▸Predchádzajúca prax v predajni s automobilovými súčiastkami vítaná

Spoločnosť TURKON s.r.o. je firma so 20-ročnou históriou v oblasti automobilového priemyslu.
Naša spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle v oblasti automatizačných systémov a obrábacích strojov, zaoberá sa aj servisom a predajom náhradných dielov a pre nákladné, pracovné a stavebné stroje.

Odpovedať budeme iba vybratým uchádzačom, prosíme a zároveň ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4772485  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac