Vodič

TUREK sped.s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 1.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na hlavný pracovný pomer / živnosť
- plachtové dodávky EXPRESNÉ, zásielky do Nemecka a celej EÚ
- práca na kolečka

2 vodiči: B
12 000 km - 15 000 km mes.
plat 0,10€/km

2 vodiči: C,E
Ne-nakládka, Štv-vracia sa z Nem.
plat základ + 0,12€/km

- výška platu závisí od schopností, pracovitosti a serióznosti vodiča
- u nás nie je zárobkový strop, kto má chuť pracovať, má aj vysoké platové ohodnotenie
- medzinárodná doprava
- expresné prepravy do Nemecka
- nejedná sa o turnusy, ale o prepravy trvajúce 2-5 dní
- viac informácií osobne

Informácie o výberovom konaní

[email protected]
+421 917 519 698

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Profil spoločnosti
Dovoľte, aby sme sa Vám v krátkosti predstavili

sme moderná firma poskytujúca kvalitné prepravné služby
zabezpečujeme prevažne expresné zásielky v rámci Európskej únie:
štátoch Beneluxu, v Nemecku, Francúzsku, Rakúsku, Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Anglicku, Švédsku...
pôsobíme na trhu od roku 1997, dlhoročné skúsenosti sú veľkou výhodou
využívame najmodernejšie technológie na sledovanie Vašej zásielky (satelitné zariadenia, online spojenia)
rýchle dodacie termíny, spoľahlivosť a vysoká profesionalita všetkých našich pracovníkov sú samozrejmosťou
rozumieme potrebám a prianiam zákazníka
Zabezpečujeme

Vnútroštátnu dopravu (skúsenosti s rozvozmi v rámci Slovenskej republiky )
Medzinárodnú dopravu (od balíkových zásielok až po 36 paliet , 24t)
Špedičnú činnosť (zabezpečovanie vnútroštátnych aj medzinárodných prepráv)
Preskladňovanie tovaru

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4093548  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac