Bankár pre realitnú kanceláriu - Nitra, Šaľa, Levice, Nové Zámky

TUreality s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
600 - 2 000 EUR/mesiac2000 EUR mesačne a viac (provízne ohodnotenie bez hornej hranice) v závislosti od skúseností, fix 600 EUR počas prvých mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme realitná kancelária, ktorá na trhu pôsobí 13 rokov. Korona nás posunula dopredu, zúročili sme úžasnú príležitosť napredovať viac ako kedykoľvek predtým. Budujeme vlastnú internú sieť svojich bankárov pridelených na jednotlivé pobočky s BENEFITOM pridelených klientov.
Klientov si u nás nehľadáš sám, my ti ich dodáme priamo ku stolu. Obchody len spracovávaš.
Ak rozumieš úverom a baví ťa komunikácia s klientom, si TU správne.

Hlavné činnosti:

- Komunikácia s klientom/záujemcom o kúpu nehnuteľnosti, vedenie obchodného rozhovoru
- Spracovanie informácií a podkladov od klienta
- Komunikácia s bankami, sprostredkovanie hypotekárneho úveru pre klienta
- Komunikácia s poisťovňami, sprostredkovanie poistných produktov pre klienta
- Komunikácia a spolupráca s kolegami na pobočke realitnej kancelárie
- Servis pre existujúcich klientov
- Zúčastňovanie sa na školeniach, poradách a online meetingoch

Ukáž že vieš a chceš a Tvoj príjem bude viac ako zaujímavý.

- Dlhodobá spolupráca
- Práca s priateľskými kolegami
- Pracovné miesto na pobočke realitnej kancelárie
- Vzdelávanie a aktívna podpora pri riešení klientov
- Dostatok obchodných príležitostí
- Prácu v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- Nadštandardné platové ohodnotenie bez obmedzenia hornej hranice
- Podpora odborného rastu formou interného i externého vzdelávania
- Motivácia závislá od výsledkov
- Flexibilný pracovný čas
- Celoslovenské firemné akcie podporujúce rozvoj firemnej kultúry cez spoločné zážitky

Miesto výkonu práce je na našej pobočke v Nitre, Šali, Leviciach, Nových Zámkoch. Vaša prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis, v ktorom máte uvedené doterajšie pracovné skúsenosti a motivačný list, špecificky zameraný na túto pozíciu, kde nám napíšete prečo práve vy. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančníctvo, Bankovníctvo, Poisťovníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Finančníctvo, Bankovníctvo

Počet rokov praxe

1

- Príjemné vystupovanie
- Kultivovaný písomný a slovný prejav
- Samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Komunikatívnosť
- Profesionálny a zodpovedný prístup k práci a klientom
- Zdravé pracovné nasadenie
- Snaha hľadať riešenia
- Skúsenosť s úvermi a poistením ( ideálne prax v banke, ale nie je podmienkou)
- Zápis v registri finančných sprostredkovateľov pre oblasť poskytovania úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov, poistenie, zaistenie (so všetkým pomôžeme a na testy ťa pripravíme)

Sme realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme a vzdelávame k profesionalite, odbornosti a slušnosti. Neuspokojíme sa s priemerom, jedinou schodnou cestou je byť najlepší. V kolegoch hľadáme to najlepšie a ich silné stránky posúvame o úroveň vyššie (často za hranice ich vlastných predstáv). Sme kolegovia a priatelia. Úspech je v TUreality všadeprítomný, motivujúci a inšpirujúci. Byť súčasťou TUreality nie je zamestnanie. Je to životný štýl.
ID: 4172790  Dátum zverejnenia: 30.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac