Logo TUreality s.r.o.

Asistentka v realitnej kancelárii TUreality

TUreality s.r.o.

Miesto práce
Hálkova 2761/33, Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na centrále v Žiline privítame pracovitú, nekonfliktnú, usmiatu a priateľskú asistentku. Dôležitá je aspoň 2 ročná skúsenosť v administratíve, ústretová komunikácia s klientami a kolegami a dobrá znalosť práce v MS excel.

Zakladáme si na dobrých vzťahoch a korektnej komunikácii. Všetko ide lepšie s úsmevom a pozitívnym nastavením.

Hlavné činnosti:
- aktívna komunikácia s klientami
- prijímanie a vybavovanie telefonických a písomných požiadaviek realitných maklérov
- vedenie administratívnej agendy
- zasielanie, príjem a evidencia pošty
- príprava podkladov pre obchodné stretnutia (klienti, developeri)
- pravidelný týždenný a mesačný reporting
- príprava podkladov pre pravidelné porady
- evidencia a aktualizácia obchodných prípadov
- spracovanie ponúk v internom systéme a inzercia na realitných portáloch
- elektronický archív zmlúv
- operatívne riešenie pridelených úloh

Ak :
- si pracovitá, usmiata a máš zodpovedný prístup k práci,
- rada telefonuješ a komunikácia s ľuďmi ťa baví,
- máš počítačové zručnosti (internet, MS Office na úrovni pokročilý),
- máš skúsenosti v oblasti obchodu alebo administratívy,
- vieš pripraviť perfektnú kávu:)
určite sa nám ozvi a môžeš TU byť s nami: https://www.youtube.com/watch?v=9wQ20VgpvhU&t=4s

Ponúkame:
- Dlhodobú spoluprácu
- Komplexné zaškolenie
- Benefity a zaujímavý motivačný program
- Motiváciu závislú od výsledkov
- Celoslovenské firemné akcie podporujúce rozvoj firemnej kultúry cez spoločné zážitky
- Príjemný a priateľský kolektív

Miesto výkonu práce je v Žiline. Vaša prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis s fotografiou, v ktorom máte uvedené Vaše doterajšie pracovné skúsenosti a motivačný list, špecificky zameraný na túto pozíciu, kde nám napíšete prečo práve Vy. Budeme radi, ak sa o Vás a Vašich skúsenostiach dozvieme čo najviac. Zo záujmom čítame každý životopis. Ozveme sa tým, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- loajalita a spoľahlivosť
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- proklientský a aktívny prístup k riešeniu pridelených úloh a problémov
- chuť učiť sa
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť

Sme realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme a vzdelávame k profesionalite, odbornosti a slušnosti. Neuspokojíme sa s priemerom, jedinou schodnou cestou je byť najlepší. V kolegoch hľadáme to najlepšie a ich silné stránky posúvame o úroveň vyššie (často za hranice ich vlastných predstáv). Sme kolegovia a priatelia. Úspech je v TUreality všadeprítomný, motivujúci a inšpirujúci. Byť súčasťou TUreality nie je zamestnanie. Je to životný štýl.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Tomašcová
Tel.: +421904444031
E-mail: poslať životopis
ID: 3946789  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac