Obchodný zástupca pre celú SR

Turbo-Tec Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
700 EUR/mesiacDôležitá zložka mzdy sú percentá z obratu. Zamestnanec sa môže roznodnúť pre nižšiu mzdu a vyššie percentá z obratu, alebo naopak. Percentá sa počítajú z celého obratu - nie iba z nových klientov - bežne sa čistá mzda pohybuje okolo 700-1300 eur - podľa mesiaca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie a starostlivosť o zákazníkov v rámci celej SR pre zavedenú spoločnosť s pôsobením na Slovensku od roku 2007. V prípade KE/PO regiónu je nutné počítať s prespaním na hoteli, alebo dlhším cestovaním, Menežment návštev je plne v kompetencii pracovníka, môže sa rozhodnúť, či bude východ robiť naraz, alebo napr. jeden týždeň v mesiaci.

Osobný automobil Opel Astra K - samozrejme aj na súkromné použitie. Mobil, notebook. Office day - jeden deň v týždni môže zamestnanec tráviť v kancelárii v Trenčíne. Možnosť okamžitého výberu dovolenky v akýkoľvek deň - voľno stačí nahlásiť v daný deň.

Je nutné absolvovať školenie v zahraničí - PL - dá sa absolvovať v poľskom, alebo anglickom jazyku. Anglický jazyk je vítaný na komunikáciu s riaditeľom Európskych pobočiek, avšak dá sa fungovať aj bez jazyka - majmä v prípade ak má uchádzač prax v predaji automobilových dielov, vieme absenciu jazyka tolerovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel, predaj dielov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti automotive vítaná.

Samostatnosť, dobré komunikačné schopnosti, spoľahlivosť.

Spoločnosti Turbo-Tec je najväčšia nezávislá spoločnosť zaoberajúca sa repasáciou turbodúchadiel, posilňovačov riadení, klimatizačných kompresorov a repasáciou vstrekovacích systémov do dieselových motorov. Naša spoločnosť má vedúce postavenie na Európskom trhu, kde zamestnáva viac ako 250 ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3949224  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac