C#/.NET Developer webového portálu

TULIP Solutions s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 16, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1500 Eur (základný plat môže byť vyšší v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT a cloudových služieb. Vyvinuli sme platformu TULIP, ktorá umožňuje optimalizáciu biznis procesov, zjednodušenie vnútropodnikových procesov a bezpečnú výmenu dát online a neustále pracujeme na vylepšení funkcionalít, ktoré naša platforma ponúka. Aj z tohto dôvodu hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu C#/.NET Developer webového portálu. Na čo sa môže úspešný kandidát u nás tešiť?

- programovanie pluginov v C#
- implementácia nových aplikácií nad databázovým systémom
- tvorba výstupných zostáv a reportov nad databázovým systémom
- realizácia úprav na základe používateľských požiadaviek
- testovanie funkcionalít v spolupráci s používateľmi databázového systému
- príprava riešenia a implementácia nových klientov
- komunikácia s klientmi a internými užívateľmi
- spolupráca s ostatnými členmi tímu
- správa interných a vývojových databáz
- príprava technickej a používateľskej dokumentácie

- výrazný odborný a osobnostný rast, získanie skúseností prácou na zaujímavých projektoch pre najvýznamnejšie svetové a európske spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve s profesionálnym prístupom a odborným zázemím,
- možnosť ovyplyňovať vývoj produktu/riešenia, keďže TULIP je slovenská firma a celá stratégia a návrh funkcionalít vzniká na Slovensku,
- zabezpečenie odborného a jazykového vzdelávania v réžii spoločnosti,
- možnosť pracovať z domu,
- teambuildingy a iné aktivity pre zamestnancov

Radi by sme poďakovali uchádzačom za záujem o pozíciu C#/.NET Developer webového portálu. Zároveň však upozorňujeme, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí prejdú do užšieho kola výberového konania.

Uchádzača by sme týmto chceli informovať, že spoločnosť TULIP Solutions s.r.o., so sídlom Mlynské Nivy 16, 821 09 Bratislava, IČO: 46 486 836, zapísaná do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, v oddiele: Sro, vložke č.: 78324/B (ďalej len „Spoločnosť“), spracováva osobné údaje obsiahnuté v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (životopis, motivačný list a pod.) uchádzačom za účelom realizácie výberových konaní na pracovné pozície Spoločnosti a to na základe vykonania opatrení pred uzatvorením zmluvy v zmysle §13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Pokročilý
ASP.NET - Základy
Microsoft SQL Server - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- znalosť SQL
- znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka (C# výhodou),
- záujem programovať v ASP.NET
- znalosť databázových systémov
- logické, analytické myslenie, dôkladnosť
- proaktivita a samostatnosť, tímová práca
- anglický jazyk

TULIP Solutions s.r.o. je outsourcingová spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT a cloudových služieb, ktorá vyvinula platformu TULIP. Táto platforma umožňuje optimalizáciu biznis procesov, zjednodušenie vnútropodnikových procesov a bezpečnú výmenu dát online.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3397510  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 Eur (základný plat môže byť vyšší v závislosti od skúseností)