Chyžná, upratovač/upratovačka verejných priestorov luxusného hotela v Bratislave, poskytujeme ubytovanie pri práci na trvalý pracovný pomer

Tulip House, a.s.

Miesto práce
Štúrova 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
820€ + príplatky za soboty a nedele + odmeňovací systém (TPP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CHYŽNÁ
Pracovná doba cca od 8:00 hod. / 8 hod. pracovný čas zahŕňa:
• upratovanie hotelových izieb
• upratovanie verejných priestorov
• pranie a žehlenie hosťovského prádla

UPRATOVAČ / UPRATOVAČKA NA POOBEDNÉ ZMENY :
• upratovanie hotelových izieb v malom množstve + rozostieľky

UPRATOVAČ / UPRATOVAČKA NA RANNÉ ZMENY od 6:00 hod./ cca 3-4 hod. (Brigáda, práca na dohodu, alebo polovičný pracovný úväzok)

Ide o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

• POSKYTUJEME UBYTOVANIE V PRÍPADE PRÁCE NA TRVALÝ PRACOVNÝ POMER
• luxusné prostredie krásneho hotela
• veľmi dobré finančné ohodnotenie
• zaujímavá práca vo firme so silným proklientským prístupom
• dlhodobá pracovná perspektíva

V prípade, že SPĹŇATE POŽIADAVKY PRACOVNÉHO MIESTA, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na kontaktný e-mail: [email protected]
Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície.

Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

• bezúhonnosť
• samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
• usilovnosť
• tímová práca
• ochota pracovať na smeny
• prax na rovnakej pozícií vítaná

Roset Boutique Hotel *****
luxusný hotel v centre Bratislavy

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štúrova 10
81102 Bratislava
ID: 881465   Dátum zverejnenia: 15.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   820€ + príplatky za soboty a nedele + odmeňovací systém (TPP)