Raňajkový kuchár / ka v Roset Hotel & Residence

Tulip House, a.s.

Miesto práce
Štúrova 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacPlat dohodou podľa druhu pracovného pomeru a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava hotelových raňajok v predpísanej kvalite a štandarde
- Dodržanie predpisov pre bezpečnosť práce a požiarnej ochrany
- Dodržanie hygienických predpisov pre kuchyňu
- Odborné skladovanie surovín a zásob
- Obsluha strojov, strojných zariadení podľa návodov, udržiavanie ich čistoty
- Upratovanie a udržiavanie čistoty skladov, chladiacich miestností a prípravní, pracovných prostriedkov
- Spolupráca pri rozvoji menu a zvyšovanie kvality

- zaujímavá a dynamická práca v profesionálnom kolektíve
- motivačné platové ohodnotenie
- stabilné zázemie silnej developerskej skupiny
- práca v luxusnom segmente
- možnosť pracovať na 6 hodinový pracovný pomer

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu nám zašlite svoje CV v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected] Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je pracovná skúsenosť v kuchyni v luxusnom segmente
Dôležité osobnostné predpoklady úspešného kandidáta sú pracovitosť, samostatnosť, ochota, precíznosť.

Roset Hotel & Residence*****
Komfort, nadčasová elegancia, hrejivá atmosféra a starostlivosť, na akú sa nezabúda.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štúrova 10
81102 Bratislava

Kontakt

ID: 1090060  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac