Ekonómka v cestovnej kancelárii

TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac13. plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov pre účtovníctvo v rozsahu:
- vystavovanie faktúr
- spracovanie došlých tuzemských a zahraničných faktúr
- kontrola saldokonta odberateľov
- kontrola a spracovanie bankových výpisov
- spracovanie výkazov pre štatistický úrad
- spracovanie a kontrola pokladničných dokladov
- realizácia bankových transakcií

Práca v medzinárodnom koncerne World of TUI
Výhody cestovania
Stabilné a príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Životopis v slovenskom jazyku zasielať emailom.
Odpovede budeme zasielať len uchádzačom postupujúcim do 1. výberového kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.10.2022 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Flexibilita
Samostatnosť
Zodpovednosť
Analytické myslenie
Znalosti z oblasti účtovníctva výhodou
Predošlé skúsenosti s prácou v cestovnom ruchu výhodou, nie podmienkou

Cestovná kancelária TUI ReiseCenter Slovensko, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2004, patríme k najväčšiemu koncernu cestovného ruchu na svete TUI. Kľúčovou črtou našej firemnej kultúry je naša globálna zodpovednosť za hospodársku, environmentálnu a sociálnu udržateľnosť. Odráža sa to vo viac ako 20 rokoch záväzku trvalo udržateľného cestovného ruchu. Dobre známe logo „TUI Smile“ vyjadruje náš prístup k zákazníkom s úsmevom - „THINK TRAVEL, THINK TUI“
Náš team tvoria skúsení a scestovaní travel experti - poradcovia v oblasti cestovania. Do destinácií pravidelne cestujeme a testujeme služby a hotely. Našim cieľom je prvotriedny servis a poradenstvo pri výbere dovolenky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 498701  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac